12 Ağustos 2022 Cuma

PAN CHEMICALS S.p.A.

PAN CHEMICALS S.p.A.

PAN CHEMICALS S.p.A. Italia-Türkiye Ülke Müdürü, Hakan Tanış:
 “Sürdürülebilir Ar&Ge gücümüz ve yeni nesil toz kalsiyum sabunumuz ile yüksek karbonlu tel çeken firmalara olan desteğimizi
hız kesmeden devam ettiriyoruz”


PAN CHEMICALS ailesi olarak; tek tedarikçi misyonumuz ve dünya standartında üretim vizyonumuzu harmanlayarak özellikle Yüksek Karbonlu Tel (Halat, Yay, Ön Germeli Beton Teli & Demeti, ACSR Teli, Hortum Teli, Lastik Yanak Teli vb…) Çeken Firmalar adına Ar&Ge’ sini yapmış olduğumuz Toz (Granüllü (istenilen her tanecik büyüklüğünde üretime uygun)) Sabunumuzu Dünya Tel Çekme Pazarına Sunmuş olmaktan gurur duyuyoruz!

Sabun/Sabunlarımız deneyimli teknik ekibimiz tarafından uzun süren Ar&Ge çalışmalarımız sonucunda ortaya çıkmış özel üründür/ürünlerdir.

Özellikle Yüksek Karbonlu Tel Üreticileri için 2021 yılının son çeyreğinde Ar&Ge’ sini gerçekleştirmiş olduğumuz yeni nesil sabunumuz, şimdiden global bağlamda bir çok firma tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Fiyat/kalite/performans olarak üstün özellikler sergileyen söz konusu toz kalsiyum sabunumuzu Türkiye Pazarında lider sabunlardan biri yapmak en büyük arzumuzdur. Ana gayemiz ise; Yüksek Karbonlu Tel Üreticilerini, belirttiğimiz sabun ile; pozitif yönde proses iyileştirilmesi, maliyet düşürülmesi ve kalite yükseltilmesi ile desteklemektir.

Yüksek Karbonlu Tel Çekimi için özel olarak Araştırma & Geliştirmesi yapılan Granüllü Toz Kalsiyum Sabunumuzu ‘just in time [jit] anında tedarik prensibimizle’ pazardaki en kısa termin süreleri ile iş birliği içerisinde olduğumuz ya da olacağımız firmalara ulaştırma gayretinde bulunacağımızı da ayrıca belirtmek isteriz.

PAN CHEMICALS S.p.A. ve PAN CHEMICALS BOSPHORUS olarak; Sabunumuzun kullanılması ardından; önce ürünü kullanacak fabrikaların bütçelerine ve kalitelerine, ardından ülke bütçesine ve ülkemiz adına ihraç edilecek ürünlerin standartlarına doğru ve pozitif eğilimli katkı verebilecek olmaktan dolayı son derece mutluyuz.

Sabunumuza güveniyoruz!

Sabunumuzu denemeyi planlayan her firmanın bizlerle en kısa sürede iletişime geçmesini rica ederiz. Bir sonraki sayfada bütün iletişim bilgilerimiz yer almaktadır.

Kıtalararası Kalitede Tel Üretimi için; PAN CHEMICALS; Kaplama Kimyasallarını, Sabunlarını (Toz ve Sıvı), Soğuk Flukslarını, Özel Vakslarını, Kömürlerini, Tel Sıyırıcı Pad ve Spiral Fırçalarını Tercih Ediniz!

Saygılarımızla,