1 Haziran 2023 Perşembe

Ünallar Metal

Ünallar Metal

Baraka Medya ve Ünallar Metal’den
engelleri kaldıran imza


Aralık ayı içinde çekimlerine başlanacak olan ve Ampüte Milli Takım Sporcularının gerçek hikayelerinin anlatılacağı 6 bölümlük Engel Değil belgesel dizisinin sponsorluğunu Ünallar Metal üstlendi. Geçtiğimiz günlerde Ünallar Metal Ankara Fabrikası’nda gerçekleşen imza töreninde bir araya gelen Ünallar Metal Yönetim Kurulu Başkanı Şener Küçük ve belgeselin yapımını üstlenen Baraka Medya ile sponsorluk anlaşması resmiyete dökülmüş oldu.

Şener Küçük’ten anlamlı mesaj
Ünallar Metal Yönetim Kurulu Başkanı Şener Küçük yaptığı açıklamada; “Bizler engelli bireylerin hayatları boyunca yanlarında oluyoruz. Onların tekerlekli sandalyeleriyle yolu, protezleriyle eli & ayağı, koltuk değnekleriyle dayanağı oluyoruz. Engel Yok belgeselinde de attığımız imzalarla bu desteği sürdürüyoruz. Umarım bu adım tüm sektörlerde bir farkındalık yaratır ve engelli bireylere imkân verilirse neler başaracağı gözler önüne bir kez daha serilmiş olur” dedi.
Sözlerine şöyle devam eden Şener; “Bu özel sporcular ülkemizin adını yurt dışında altın harflerle yazdırmanın yanında engelleriyle engelleri aşarak hepimize ilham oluyorlar. Bizler de bu başarı ve ilham dolu hikayelerin duyurulmasına katkı sağlayarak aslında bir farkındalık oluşturmayı amaçlıyoruz.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Ünallar Metal Hakkında
1998 yılında faaliyetlerine başlayan Ünallar Metal A.Ş. kurulduğu günden bu yana yaptığı Ar-Ge yatırımları, sunduğu kaliteli hizmetler ve müşteri ihtiyaçlarına çözüm olan fikirleriyle sektörde öncü uygulamalarıyla fark yaratıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile kendini sürekli güncelleyen Ünallar Metal kalite ve güveni birlikte sunuyor.
Ünallar Metal; 2022 yılında yerli ve milli olarak hayata geçirdiği yeni multi-metal boyama hattı ile faaliyet alanını geliştirdi. Sektörde adı güvenle birlikte anılan Ünallar Metal; sektörde öncü uygulamalarına devam ediyor.