24 Temmuz 2024 Çarşamba

Galder


https://www.galder.org.tr/


Türkiye Sıcak Daldırma Galvaniz Endüstrisi,
8 – 9 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da toplanacak

Genel Galvanizciler Derneği (GALDER) tarafından ilk kez 2014 yılında düzenlenen Sıcak Daldırma Galvaniz konferansları artan bir ilgi ve giderek zenginleşen içeriğiyle galvaniz sektörünü bilgilendiriyor.
GALDER’in ev sahipliğini üstlendiği uluslararası etkinlikler ve Covid salgını nedeniyle ara verilen konferans serisi kaldığı yerden, daha güçlü bir şekilde devam ediyor.  8 – 9 Mayıs 2023 tarihlerinde Türkiye Sıcak Daldırma Galvaniz Endüstrisi İstanbul‘da toplanıyor. Galvaniz dünyasının yıldızları ve alanında uzman konuşmacılar sürdürülebilir tesisler, enerji verimliliği, çinko pazarı analizleri, yeni teknolojiler ve uygulamalar, galvaniz sektöründe pazar geliştirme, döngüsel ekonomi, SDG sektöründe güncel standart ve yönetmelikler konularını ele alacaklar.
Yerli ve yabancı konuşmacıların sunumları boyunca Türkçe – İngilizce simulatane çeviri hizmeti de katılımcılara sunulacak. Sıcak Daldırma Galvaniz Konferansı Türkiye Sıcak Daldırma Galvaniz Endüstrisi’nin tüm ilgilerini bir araya getiriyor. Konferansın fuaye alanında Türkiye’nin dört bir yanından gelen galvanizcilerle galvaniz sektörüne ürün, hizmet, danışmanlık, mühendislik, ekipman imalatı / tedariki gibi konularda faaliyet gösteren firmaları buluşturuyor. Bu haliyle 1,5 gün sürecek etkinlik, iş geliştirme açısından katılımcılara eşsiz bir fırsat sunuyor.
8.05.2023 https://www.galder.org.tr/